Kā saka, daļa taisnības ir katrā jokā…

Ja nu kāds vēl nav paspējis uzzināt.

Iz DB.lv:
Neiedomājamu muļķību pagājušā nedēļā izdarīja kāds 46 gadus vecs vīrietis, kurš aizdedzināja sērkociņu, lai apskatītos, cik daudz benzīna ir automašīnas bākā, informēja Katastrofu medicīnas centrs.

Kad pirmo reizi izlasīju bija pagrūti noticēt. Un manuprāt par pasalues (manu) samaitātību kaut ko liecina tas, ka nespēju noticēt nevis, ka cilvēks var būt tik stulbs (cilvēku stulbība mani jau sen kā nepārsteidz), bet gan ka kaut kas tāds var notikt pēc tam, kad tas nezcik gadus ir izmantots anekdotēs un multenēs tādā apjomā, ka vārds “klišeja” jau vairs pat nespēj tā īsti nokomunicēt faktisko atgremotības pakāpi. Brīnums, ka vāģis neuzgāja gaisā.

Advertisements

6 responses to “Kā saka, daļa taisnības ir katrā jokā…

 • Sandra

  Saki, ka neuzgāja? Es no tā raksta paliku neziņā, uzgāja vai nē. Bet riktīgi, es arī domāju, kā tas nācās. Vai jams domāja, ka visi tie joki ir pārspīlēti, vai tiešām nebija dzirdējis neko tādu, vai vnk bija pārāk izklaidīgs?

 • KBI

  Mārtiņ, Mārtiņ, tāds naivums tavā vecumā. :D
  Darvina balva…? Neatsauc neko atmiņā? Btw, diablo.lv ir pagājušā gada šamējās ieguvēju apraksts. :)

 • Sandra

  Par drošu seksu un par kurmjiem:)

 • nitro

  varbūt daļa klišeju ir tik “klišejiskas”, ka cilvēki tām vairs netic?

  citas labas klišejas — ja mašīna ietriecas kaut vai kokā, tai noteikti jāizprāgst, savukārt apšaudes laikā mašīnu var lietot kā droši aizsegu. pieļauju, ka šīs pārbaudīt būs grūtāk :)

 • MO

  nitro: Ar Holivudas mašīnu mītiem “Zebra” jau kaut kad ļoti sen eksperimentēja. No trieciena mašīna tā arī neuzsprāga un lodes gāja cauri kā sietam. Tā kā pareizi vien ir, ka netic. :)

  Starp citu, viens no viņu eksperimentiem bija tuvu pie tēmas – ar cigareti mēģināja aizdedzināt benzīnu. Nekas nesanāca, nācās beigās ar atklātu liesmu piesvilt. :)

 • nitro

  jā, to sižetu arī redzēju — vērtīga realitātes pārbaude :)
  ar benzīnu jau ir viltīgi: spēks tam ir sajaucoties ar gaisu, nevis, ja vienkārši aizdedzina kaut kur izlietu. par to es pats bērnībā dabūju vilties — saskatījies filmās par allaž sprāgstošo benzīnu, neko vairāk par dūmaini degošu liesmu dabūt nevarēju.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: