Priecīgas Vinterīnmas!

Visi, kas nerubī, kas ir Vinterīnmas, aizskrien uz http://wintereenmas.com/ (tas nekas, ka tur vēl pērnā gada info stāv, nekas, izņemot datumus, nav mainījies) un kļūst par matu gudrāki. Pārējie – sveiciens tuvojošos svētkos, lai miers virs zemes un cilvēkiem labas spēles! Saraujam (nu labi, sarausim) uz nebēdu (es jau plastmasas ģitāriņu nopirku un uz atvaļinājumu pieteicos)! :)


4 responses to “Priecīgas Vinterīnmas!

 • KBI

  Nu Ok, ieskaitīsim Zoli! :) Un pēc wintereenmas atcerēsimies Church of Gaming. Tur es ar savām 26 kārtīm, Fallout un NSF Porsche esmu pat Ok. :D

 • Sandra

  Eh.. Redzēs, vai es paspēšu nokārtot visus eksāmenus pirms tam. Gan jau ka nē, bet nu jāmēģina:)

 • Mārtiņš

  Church of Gaming nav priekš manis, tāpat, kā zole. Kārtīs pagaidām palieku pie erceniem (“Hearts” turpat no Windows) un acītes (“BlackJack”).
  No Fallout parambāju Fallout Tactics, bet apmēram pie supermutantiem piegriezās (tāpat, kā iepriekšējās 8 reizes). Baigi monotonā un save/load paliek.
  Līdz Vinterīnmām plānoju līdz mājām atvest un iemēģināt jauno GeForce 8800 GT, lai tad varētu beidzot Guitar Hero III uzspēlēt ar normālu grafiku (un nu jau arī ar retro stilā klabošu plastmasas ģitāriņu ;D) un iemēģināt visu to Half-Life 2 sāgu. Vobšem plāni ir, bet esmu atvērts ieteikumiem. :)

 • “Steam”, “Half-Life: Source” un pirātisms videospēļu kontekstā « Modus Operandi

  […] šādu iespēju nepiedāvā!). Un tā nu es, jau tā pamatīgi notērējies sakarā ar gatavošanos Vinterīnmu nedēļai, tomēr izplēsu no konta vēl 6 Ls un iegādājos Half Life: Source, ko pa brīvdienām […]

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: